1. Hoy
  2. 18:30

    De Graafschap vs Emmen

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  3. 19:45

    Heerenveen vs VVV-Venlo

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  4. 20:45

    AZ Alkmaar vs Heracles

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  5. Mañana
  6. 18:30

    NAC Breda vs Feyenoord

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  7. 19:45

    Utrecht vs Fortuna Sittard

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  8. 19:45

    Zwolle vs Groningen

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  9. 20:45

    Ajax vs Vitesse

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  10. Jueves 25 de Abril
  11. 18:30

    Den Haag vs Excelsior

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  12. 20:45

    Willem II vs PSV Eindhoven

    Movistar +

    Eredivisie

    32ª Jornada

    >>
  13. Domingo 28 de Abril
  14. 14:30

    VVV-Venlo vs Vitesse

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  15. 14:30

    De Graafschap vs Ajax

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  16. 14:30

    NAC Breda vs Zwolle

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  17. 14:30

    Emmen vs Groningen

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  18. 14:30

    Fortuna Sittard vs Feyenoord

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  19. 14:30

    Utrecht vs Heerenveen

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  20. 14:30

    PSV Eindhoven vs Heracles

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  21. 14:30

    Den Haag vs Willem II

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  22. 14:30

    Excelsior vs AZ Alkmaar

    Movistar +

    Eredivisie

    33ª Jornada

    >>
  23. Domingo 12 de Mayo
  24. 14:30

    AZ Alkmaar vs PSV Eindhoven

    Movistar +

    Eredivisie

    34ª Jornada

    >>
  25. 14:30

    Groningen vs Fortuna Sittard

    Movistar +

    Eredivisie

    34ª Jornada

    >>